авіація
Після інциденту з Су-24 Росія запровадила санкції проти Туреччини

Кремль скасував заборону на польоти до Туреччини, яку запровадили після того, як минулого року турецькі ВПС збили російський бомбардувальник СУ-24. Про це повідомляє BBC Україна.

Рішення ухвалили через те, що в Туреччині посилили заходи безпеки в аеропортах. Водночас, президент країни Реджеп Таїп Ердоґан застеріг, що в країні можлива нова спроба заколоту. Напередодні він запровадив надзвичайний стан.

Нагадаємо, після того як 15 липня в Туреччині сталася спроба військового перевороту, Росавіація заявила, що відправлення громадян Росії до Туреччини регулярними рейсами російських і турецьких авіакомпаній припинена до прояснення політичної ситуації в цій країні.

 30 червня прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв під час засідання уряду РФ заявив про поступове скасування  санкцій проти Туреччини.

Раніше стало відомо, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоґан надіслав президенту Росії Владіміру Путіну лист із вибаченнями за збитий торік на сирійсько-турецькому кордоні винищувач Су-24. Згодом два президенти провели телефонну розмову, після чого Путін заявив, що має намір доручити уряду країни відновити співпрацю з Туреччиною.

Як відомо, після інциденту з Су-24 відносини двох країн різко погіршилися: Росія запровадила щодо Туреччини економічні санкції, оголосила про скасування безвізового режиму для турецьких громадян і звинуватила її вище керівництво в закупівлях нафти у терористичного угруповання «Ісламська держава».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ