ІДІЛ
Вибухові пристрої планують розмістити у місцях, де є великі натовпи людей

Бойовики «Ісламської держави» готують низку терактів у місцях великого скупчення людей на території Франції, яка в липні поточного року прийматиме «Євро-2016». Про це повідомляє Reuters з посиланням на главу внутрішньої розвідки Франції Патріка Кальвара.

За його словами, «нова форма атаки характеризується розміщенням вибухових пристроїв у місцях, де є великі натовпи людей, щоб створити атмосферу максимальної паніки».

Зазначимо, парламент Франції підтвердив продовження надзвичайного стану ще на два місяці (до липня), який було введено після джихадистських атак у листопаді.

Федеральне відомство з кримінальних справ Німеччини попереджає про можливі теракти під час проведення чемпіонату Європи з футболу, який стартує 10 червня у Франції.

Експерти вважають, що під загрозою можуть опинитися окремі команди.

Потенційна загроза може надходити як від невеличких терористичних груп, так і від «фанатиків-одинаків, що діють ірраціонально».

У першу чергу, дії терористів під час чемпіонату можуть бути спрямовані на цілі, що становлять символічне значення, та привертають увагу ЗМІ з потенційно вищим числом потенційних жертв.

13 листопада 2015 року терористи, які влаштували серію терактів у Парижі, намагались потрапити на стадіон, де на той час відбувався товариський матч з між збірними Франції та Німеччини.

17 листопада у Ганновері через загрозу теракту скасували товариську зустріч між збірними Німеччини та Нідерландів, на якому, як очікувалось, мала бути присутньою канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Читайте: Олімпіада в Ріо під загрозою через теракти «ІД»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ