Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Порошенко завжди цінувався за свою здатність одночасного співробітництва з добром і злом. Стояв біля витоків ледь не усієї політичної бісовщини в Україні: перебував біля колиски Партії Регіонів, був співкерівником медведчуківської СДПУ(о). Хлоп – і перейшов до помаранчевих, виграв з Ющенком, очолив РНБО.

Ющенко програв? Не біда!  Хлоп – і в уряді Януковича є одночасно кілька посад для Порошенка.

Революція, повстання проти Януковича? Хлоп! А як же без пана на ім’я «5-й канал», подумали політики. Дарма, що той пише заяви на «провокаторів» на Банковій 1 грудня і організовує визволення захоплених повстанцями міліціянтів. Натомість він одправляє Булатова у Прибалтику лікуватися!

13254087_1176501055707215_4771909342362839167_n
Президент України Петро Порошенко

Його обрали президентом як Посередника. Як людину-кентавра, одночасно напів-майданівця і напів-регіонала. Обрали у наївній мрії, що така людина примирить сторони. Загасить. Як завжди, сторгується і об’єднає. Припинить врешті цей страшний Майдан, це «бєзобразіє», скінчить війну за будь-яку ціну, нехай і за наш рахунок.

Його обрали – обрали Політику на противагу Війні та Революції. Ох, ця війна. Порошенко був прийнятний для тих, хто боявся іти захищати країну, він говорив приємні речі. А хто не боїться померти, врешті-решт? Чи можемо ми їх засуджувати?
Він казав – я буду президентом миру. Президентом круглих столів з мінералкою і сивими європейцями, мудрими і стурбованими. Круглі столи, європейський сивий світ як обіцянка – миру і безвізового раю.

Але реальністю виявилися рукостискання з убивцею Путіним, посередництво між російським тираном і українським народом стали стратегією Порошенка.
***
Може, в нудні роки добробуту він би міг стати непоміченим, комфортним лідером. Врешті-решт, множення нелегальних МАФів з цукерками не є великою проблемою для столиці. Але проблема в тому, що там, де мав би горіти вогонь – зараз застоялася вода. Проблема, що країні у час великих випробувань потрібен великий лідер, а Порошенко є лише Великий Посередник, який окупував своєю численною плоттю місце, де мав би правити Дух.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ