Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

На моє переконання, деяких «реформаторів», «молодих правдорубів» спеціально тримають і терплять у владних фракціях.

Байдуже, що вони говорять. Вони можуть казати найжорсткіші речі та виголошувати найголоснішу критику. Але найгостріші та найскандальніші слова у їхніх вустах вигідні владі. Бо владі зручніше, коли ці слова промовляють люди, які за своєю суттю не спроможні бути їй альтернативою, не здатні до управління і до розуміння того, як керувати державою.

Медіа-опозиція – політики, можливо, у чомусь навіть непогані хлопці. Вони здатні яскраво критикувати владу, бути в центрі уваги, але при цьому їхня компетенція закінчується медіа-сферою.

Не маючи жодного управлінського досвіду і часто навіть не розуміючи потреби вчитися керувати, ці політики надзвичайно вигідні владі. На виборах українець голосує боязко. Він насправді не любить популістів і підсвідомо вибирає тих, хто спроможний розпоряджатися владою, навіть якщо ця людина нечесна. Удавано чесних та відверто некомпетентних людей виборець насправді уникає.

Отож, медіа-опозиція, псевдоморальні авторитети – вдала технологія влади та характерний феномен нашої доби.

«Посмотри им в глаза, а не на прически и бороды» – подивіться на рішення, які вони пропонують. Рішень або нема, або вони неглибокі та непослідовні (спочатку – за Віктора Шокіна, потім – різко проти Шокіна), або відверто смішні.

І не варто думати, що Захід не розуміє, що відбувається.

Усі збіги випадкові.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ