Ігор Луценко: MH17. Подальші питання

Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

От учора ми офіційно почули те, що знали завжди. Що малазійський «Боінґ» збили з підконтрольної терористам території, і що терористам «Бук» надала Росія, що батальйон ополченців «Восток» охороняв пускову установку під час її страшної місії. Що керували усім цим трагічним дійством співробітники російських спецслужб.

Це все озвучили європейці. Питання у тому, яка буде реакція українців? Врешті, які будуть наші дії на дипломатичному фронті? Чи будуть і надалі наші дипломатичні відносини з державою-терористом де-юре на найвищому дипломатичному рівні, що є ознакою взаємної приязності у стосунках між двома країнами?

Чи буде і далі діяти у повному обсязі, за нашої згоди, договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією? Чи буде й надалі там залишатися абзац, згідно з яким ми з терористичною країною маємо «відносини на взаємній повазі та довірі, стратегічному партнерстві та співробітництві»? Чи не є це блюзнірством по відношенню до усіх, кого вбила Росія на Сході України?

Врешті, нехай нам наша влада ще раз пояснить, з ким ведуть офіційні переговори її офіційні представники у Мінську – з тими самими убивцями і терористами, що збили той самий «Боїнґ»?

Перед ким (за її словами, «альтернативи Мінську немає»!) представники України взяли зобов’язання надати особливий статус окремим районам Донеччини та Луганщини – перед тими самими убивцями «Боїнґа», терористами, котрі контролюють ці райони? Чи перед державою, спонсором терористів?

Це, у відповідності до Мінських угод, саме цим злочинцям, котрі збити малазійський лайнер, ми маємо виплачувати гарантований пай з державного нашого бюджету, їх надалі називати «місцевою владою, судами та правоохоронними органами»?
А не вбивцями і терористами, якими вони є.

Джерело: Igor Lutsenko

Оціни текст ‒ тисни!

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ