Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Дізнався, що громадські організації скаржаться на порушення правил проведення конкурсів чиновниками Міністерства оборони.

Днями Асоціація національно-патріотичних організацій (АНПО) звернулася до міністра оборони Полторака, з проханням, щоби той дав вказівку своїм підлеглим не порушувати правила проведення конкурсу на фінансування громадських організацій, котрі займаються національно-патріотичним вихованням.

Історія така: 13 червня було оголошено конкурс з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями та творчими спілками, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році. За правилами, затвердженими Кабміном, з дня оголошення конкурсу до моменту закінчення прийняття заявок має пройти мінімум місяць. Тим не менш, Міноборони поставив строк значно менший – до 30 червня.

АНПО звернулся до голови конкурсної комісії, заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, Ігоря Долгова, щоби той забезпечив виконання законодавства про строк подачі пропозицій. Наразі безрезультатно.

Виглядає це все, м’яко кажучи, не красиво. Річ навіть не у підозрах щодо традиційного бажання чиновників розділити кошти між наближеними ГОшками. Річ у тім, що посадовці не можуть ЕФЕКТИВНО розподілити кошти на найголовніше – на виховання та підготовку молодих патріотів, котрі мають захищати Україну. Мухлювати та шукати можливості для збагачення у цій сфері, коли йде війна, – злочин проти обороноздатності нашої Країни.
Звісно, сьогодні я надішлю офіційне депутатське звернення на шановного Степана Полторака та Кабмін. Хочу, щоби керівництво урезонило своїх підлеглих.

Але вважаю, що паперового офіціозу недостатньо, і по-доброму попереджаю:
ПАНОВЕ ТИЛОВІ ЩУРІ, СПРОБУЄТЕ КРАСТИ – ДОВЕДЕТЬСЯ ПОПЛАКАТИ.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ