Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

«Останнім часом Росія почала масштабне переозброєння своєї армії. І процес модернізації, перш за все, стосується частин зі звичайним озброєнням. Все це вказує на те, що КРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІЙНИ». (виділення моє)

Війна з Росією лише починається. Основна зброя Росії – це підтримка слабкостей Європи. І України. Мені цікаво, хто фінансує ці численні лівацькі європейські фонди, котрі, ведучи свій генезис від борців з великим капіталом, тим не менш, купаються в грошах? І при цьому топлять «за мир», проти витрат на армію, проти підготовки державою захисників, поширюють цінності, котрі роблять людину нездатною захищати батьківшину?

Ці структури зараз люто розширили свою діяльність в Україні, підтримують грошима український лівий рух, котрий теж бореться з усім національним та патріотичним. Уявіть, наша недолуга державна машина на третьому році війни, за тими даними, що у мене є, фінансує національно-патріотичне виховання у обсязі десь 0,5 млн. доларів (!!!) на рік.

В той же час через фонди з ЄС зайшло на порядок, а то і на два порядки більше грошей – на лівацькі ЗМІ усіх ґатунків, від наукових до популярних, на підтримку «мистецтва», котре пропагує анти-національні ідеї, на десятки різного роду публічних заходів, де тема про «не все так однозначно на Сході» проходить червоною ниткою. Є приклади і корисних проектів, але в цілому це – гроші, які підтримують «альтернативний погляд», і де, приміром, ідеологічний ґрунт є благодатний для зрадників на кшталт Ахметова.

До речі, я борюсь за те, щоби національно-патріотичному вихованню дали хоч якісь ресурси, щоби підготовка бійців для фронту велася не лише волонтерами, а за підтримки держави, і проти мене системно працюють, що характерно – в тому числі й годованці окремих іноземних структур. «Корисні ідіоти».

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ