Ігор Луценко, народний депутат УкраїниЯ – фронтовий аеророзвідник.  Одночасно я – депутат Верховної Ради України. Олексій Рябчин і Альона Шкрум – мої колеги по фракції, молоді політики.

У Конституції України, в частині 3 статті 84 записано: «Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто».

Вже другий поспіль рік ми боремося з кнопкодавством. Діємо бюрократичними методами – подаємо заяви, звертаємося до регламентного комітету тощо. Вже другий поспіль рік керівництво парламенту НЕ бореться з неперсональним голосуванням. Їх це влаштовує. Але це не влаштовує нас. І ніколи не влаштує. Будемо далі діяти ненасильницькими і законними методами.

Дрони в Україні ЗАКОННІ, відеозйомка у парламенті ЗАКОННА. Як ви думаєте, чому під час польоту дрону кількість голосів «за» зменшилася на 40+? А потім, щойно він сів, знову зросла на таку ж величину?)

P.S. Щодо «цирку». «Цирк» – це фейковий парламент з неіснуючою коаліцією, де депутати відпочивають на дорогих курортах, в той час як їх картки голосують у Раді.

P.P.S Дрон куплено сьогодні та негайно він поїде до бійців під Авдіївку.

Джерело: Igor Lutsenko

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ