Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Нинішня позиція Надії цілковито співпадає з тим реальним курсом, яким (на жаль!) іде наша влада – а саме, курс на «ДНР» та «ЛНР».

Проаналізуймо меседжі Савченко та дії влади.

1. «Переговори з Д-ЛНР». Дії Порошенка: уже півтора року як ідуть напівофіційні перемовини представників України з посланцями терористичних республік. З підписанням спільних документів. Продовжуються прямі переговори, рукостискання Путіна та Порошенка. Таємно від нас українська влада бере на себе таємні зобов’язання перед агресором та його союзниками-терористами. З якихось дивовижних причин формально приязні стосунки Порошенка з Путіним не викликають такої різкої реакції, як коментарі рядового депутата.

2. «Взаємне прощення». Тут позиція Савченко навіть менш радикально про-ДНРівська, ніж у Порошенка. Бо Порошенко, його блок у парламенті, його політичні союзники є реалізаторами ідеї амністії бойовикам. Саме такі зобов’язання вони де-факто взяли на себе згідно з Мінським процесом.

3. «Громадянська війна». Порошенко і компанія нав’язують країні особливий статус окупованих територій, з гарантованим фінансуванням та невтручанням у їхнє внутрішнє життя. Проголосувавши у першому читанні за відповідні конституційні новели на виконання вимог Мінську, депутати НФ та БПП, разом з Опоблоком, підтвердили своє бачення війни на Сході як війни громадянської. Багатократно підписуючись під Мінськом вербально, Порошенко визнає необхідність виплати нами репарацій нашим ворогам. Підкреслю, це знову-таки більш лояльна до бойовиків концепція, аніж у Савченко.

Резюмую. Савченко є, по суті, конкурентом Порошенка на полі «примирення» з бойовиками та росіянами. Конкуренткою менш досвідченою і більш відвертою, через те більш потерпаючою від критики. Натомість Порошенко, зберігаючи максимально можливе мовчання, уже значно просунувся у реалізації своїх планів примирення на умовах Росії (тобто капітуляції), займаючи значно більш пропутінську позицію.

13775776_1215507621806558_8472494029587178725_nІншими словами, чомусь ручкатися з Путіним та терористами Порошенку можна, це ок. Ложкіну регулярно переговори вести телефоном з Кремлем – нормально, це теж ок.
Звісно, і у мене, і у «Батьківщини» на це радикально інший погляд, ніж у Порошенка.
Не далі ніж дві дні тому сказав Надії Савченко, що за жодних умов не слід мати щось спільне з цією нашою дурнуватою і злодійкуватою правлячою коаліцією. Сподіваюся, вона зрозуміє.

Тож, ботоводи думають, що зараз нападають на Савченко, а насправді вони нападають на Курс Президента.

Джерело: Igor Lutsenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ