Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Що нинішній тиждень несе нам? Що це за люди такі видніються – у гарних костюмах, зі значками СДПУ(о)? А, так це ж Медведчук, Портнов і Порошенко ідуть!

Віктор Медведчук і Петро Порошенко – давні й близькі партнери по партії есдеків. Плоть від плоті одне одного, кров від крові.  А куди вони йдуть, нащо? А йдуть вони зламати, рішуче зламати підсохлу судову гілку влади України. Називається це «судова реформа».  Суди погані? Погані, погані!  Значить, треба реформувати? Треба!  Ах, ти проти нашої реформи, кричать дяді у гарних костюмах. То ти – за ці корумповані суди?!
***
Ідея «реформаторів» полягає у тому, що не холопське діло це – у судах судитися. Це у минулій, старій Україні усяка людина мала право особисто ходити у суд. А в Україні Порошенка тепер у судах народного духу не має бути. Будуть лише «нужниє люді». Котрі мають спеціальний дозвіл – адвокати.

Маленький громадянине, ти хочеш захистити свої права? Плати адвокату! Ну, і що, що держава, за Конституцією, гарантує дотримання цих прав? Гарантує, якщо у тебе, маленький громадянине, є гроші. А немає грошей – немає й прав. А щоб ти, маленький громадянине, не створював багато проблем великим дядькам у гарних костюмах – то про всяк випадок, твого адвоката теж проконтролюють, щоби той не перегнув палку. Буде сильно випендрюватися – позбавлять права на адвокатську діяльність, піде офіси прибирати.

І це, о маленький громадянине, у твоїх же інтересах!  Подивися, яка чудова поряд країна – Білорусь! Які вільні вітри там віють, як вільно там живеться людям! А все чому – там діє адвокатська монополія, і жорсткий контроль за адвокатами – лише одна контора під Лукашенком видає і забирає посвідчення. Можеш не сумніватися, маленький громадянине, у Портнова уже все готово, щоби тобі діставалися лише правильні адвокати.

Особливо це порадує малий бізнес. Тільки адвокати тепер зможуть представляти в судах юрособи, жодних директорів чи осіб з довіреностями. Покращення по-новому, словом. Немає грошей – немає прав. На «нєт дєнєг» і «суда нєт»!
***
Я не буду зараз аналізувати узурпацію влади, котра супроводжує цю псевдореформу. На жаль, з досвіду Януковича ці слова – це пустий звук, аж поки вже люди зібралися на чергове повстання проти чинного президента.  А, так звана судова, хай їй грець, реформа цей момент люто наближає.

Джерело: Igor Lutsenko

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ