Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Короткий, але драматичний сюжет.

Сьогодні комітет Верховної Ради в закордонних справах вирішив переглянути своє рішення щодо підтримки нашої постанови про припинення дипломатичних стосунків із країною агресором – Росією.

Видно, злагоджений хор заяв Петра Порошенка і путінської адміністрації, котрі виступили проти, вплинув на членів комітету, і вони вирішили переглянути свою позицію.

БППшники категорично, горою стоять за дружбу з Росією (бо дипвідносини найвищого рівня і є де-факто дружба, і у нас діє договір про дружбу та стратегічне партнерство з РФ).

Зібрався кворум. Прийшов представник Опоблоку Сергій Ларін, котрий не ходив перед цим місяцями. З ним провели профілактичну бесіду, і, видно, пан Ларін вирішив продемонструвати гідність! Взяв і показово залишив засідання, тим самим знову позбавивши його легітимності.

Кворуму не стало.

Але член фракції Порошенка Іванна Клімпуш-Цинцадзе, котру пропонують в уряд Володимира Гройсмана займатися євроінтеграцією, вирішила за будь-яку ціну домогтися рішення, за котре так злагоджено агітують у Кремлі та на Банковій. СМСкою було викликано депутата з фракції «Народний Фронт» — Присяжнюка.

Олександр Присяжнюк —  син Анатолія Присяжнюка, що за часів Віктора Януковича очолював грабунок Київської області на посту голови обласної адміністрації. Межигір’я, оце все.

Член «Народного фронту» врятував імідж аґентів російського впливу. Він прибув на засідання (знову з’явився кворум). Син славного «регіонала» не міг проголосувати по-іншому, ніж каже Москва. Тому підняв руку «за», коли ставили питання про НЕпідтримку розриву дипвідносин із Росією.

(На попередньому засіданні Ігор Гузь — теж із НФ — проголосував ЗА розрив дипвідносин із РФ, продемонструвавши позицію патріота).

Що ж, із «Народним фронтом» сталася сумна подія – в їхні ряди затесався відвертий зрадник.

І коли наступного разу очільники цієї фракції, у властивій їм манері, будуть знову згадувати ворога Путіна і бити кулаками у свої патріотичні груди, це виглядатиме вкрай непереконливо, допоки у їхніх рядах буде вільно перебувати прихильник дружби з Путіним.

P.S. Окремо хочу привітати мільярдера Віктора Пінчука, зятя Леоніда Кучми.
Клімпуш-Цинцадзе, багаторічна його співробітниця – цінний кадр, уміє вирішувати зовнішньополітичні питання так, як це потрібно так званому «великому бізнесу», тобто олігархату – щоби не злити Путіна.

Можна сміливо формувати уряд саме з таких, «кваліфікованих» та «перевірених» кадрів!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ