Ігор Мосійчук, народний депутат України
Ігор Мосійчук, народний депутат України

Міністр у справах окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив за проведення всіх соціальних виплат громадянам, які живуть на окупованих територіях Донбасу.

А, може, нам зразу передбачити в держбюджеті фінансування «ДНР» та «ЛНР»?

Схоже уряд Порошенка-Гройсмана ще не усвідомив, що він керує воюючою країною. Але в даному випадку міністр Черниш має розуміти це, як ніхто інший. Якщо його позиція збігається з інтересами Кремля, він має завтра ж подати у відставку.

У той час, коли Кабінет міністрів урізав до мізера, а то й повністю зняв соціальні виплати чорнобильцям та учасникам бойових дій, міністр уряду, який мав би опікуватися поверненням окупованих територій, наполягає на проведенні соцвиплат громадянам, які там перебувають.

Чисто технічні питання: як пан Черниш збирається контролювати і фактично здійснювати соцвиплати на окупованих територіях? Чи дає пан Черниш гарантію, що кошти, які передбачені цими соцвиплатами, не потраплять до рук бойовиків і не будуть використані для придбання зброї, з якої вбиватимуть наших вояків?

Вимагаю від міністра Вадима Черниша надати публічно чіткі відповіді на ці запитання протягом доби, бо у випадку відмови мною разом із соратниками буде зареєстровано постанову Верховної Ради щодо його звільнення з посади.

Вадим Черниш

БЕЗ КОМЕНТАРІВ