«Свободівець» прокоментував відмову ВР заборонити гастролі російським артистам
«Свободівець» прокоментував відмову ВР заборонити гастролі російським артистам

Український парламент показав, що більше схожий на «малоросійську колегію», ніж на українську Верховну Раду. Таку думку висловив народний депутат від партії «Свобода» Андрій Іллєнко, повідомляє прес-служба партії.

Більшість депутатів укотре себе показали «малоросами, меншовартісними провінціалами». Так він прокоментував відмову парламенту заборонити гастролі російським артистам, які публічно не висловилися проти путінської агресії щодо України.

«Неприпустимо, щоби російські так звані артисти, які підтримали і далі продовжують підтримувати путінську агресію проти України і які по суті є пособниками окупантів, приїздили у наші театри, концертні зали, виступали і заробляли тут гроші. Це блюзнірство і ганьба. Власне, нині парламент відмовою затвердити цей законопроєкт здійснив акт самоприниження», – наголосив він.

«Таким чином ми де-факто отримали підтвердження, що в нас немає національного найвищого законодавчого органу, а є лише збіговисько кон’юнктурників, брехунів, московських прислужників-малоросів», – вважає Іллєнко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 жовтня проект закону №4303 про внесення змін до деяких законів України стосовно обмеження використання медійної продукції держави-агресора не отримав необхідних голосів у першому читанні. Його підтримали лише 174 депутати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ