Ілон Маск
Ілон Маск – засновник компанії OpenAI, яка створюватиме робота

Створити робота-домогосподарку планують у компанії OpenAI, засновником якої є Ілон Маск. За основу візьмуть вже існуючого робота, пише naked-science.

«Ми працюємо над тим, щоб навчити робота – вже готового, не зробленого в рамках OpenAI, виконувати основну хатню роботу. Існують алгоритми для певних завдань, але в кінцевому підсумку ми плануємо створити надійного універсального робота», – заявляють розробники.

Також в OpenAI зазначили, що вони також планують створити так званих інтелектуальних агентів, чат-ботів для спілкування людей з девайсами і програмами. Керівництво проекту сподівається створити чат-бота, який вийде за рамки виконання простих завдань.

Зазначимо, що OpenAI офіційно стартувала в грудні минулоріч з метою «активного просування цифрового інтелекту»  та створення всіх умов безпеки для людини.

Нагадаємо, Ілон Рів Маск – канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник та інвестор південно-африканського походження, мільярдер.

Засновник компаній SpaceX і PayPal (остання була продана в 2002 році за 1,5 млрд доларів). Досягнув успіху в сфері інформаційних технологій, ракетобудування та автомобілебудування.

Засновник, власник, генеральний директор і головний інженер SpaceX; головний дизайнер, генеральний директор і голова ради директорів Tesla Motors.

Читайте: Американці взяли на роботу кіберадвоката

БЕЗ КОМЕНТАРІВ