motorola
«Моторолу» вбили 16 жовтня у Донецьку

Одну зі шкіл в Санкт-Петербурзі можуть назвати на честь загиблого терориста «Мотороли». Відповідну пропозицію висунув депутат російської Держдуми Віталій Мілонов. Про це повідомляє Росбалт.

Мілонов планує звернутися з відповідним проханням до міського керманича.

«Це може бути одна з молодіжних патріотичних шкіл, або ж просто середня освітня школа. Ім’я загиблого можна увічнити в одному з міських топонімів, наприклад, назвати на його честь один з численних мостів», – зазначили у Мілонова та уточнили, що вважають такий крок «правильним і гідним».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 жовтня 2016 року в Донецьку вбили одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова, більше відомого як «Моторола».

У свою чергу, ватажок «ДНР» Захарченко звинуватив Київ у вбивстві «Мотороли».

«Я так розумію, Петро Порошенко порушив перемир’я і оголосив нам війну. Ну, тепер чекайте… Досить. Натерпілися, наобіцялися, наговорилися», – сказав він та пригрозив помстою українським військовим.

Водночас ОБСЄ не може поки що підтвердити смерть бойовика «ДНР» Арсена Павлова. Про це заявив заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуґ в ефірі одного з телеканалів.

«Ми знаємо про ці повідомлення (про смерть «Мотороли», – ред.). Виходячи з наших власних спостережень, ми не можемо підтвердити ту інформацію, яка була надана», – зазначив він.

За словами Хуґа, спостерігачі місії у Донецьку дуже ретельно спостерігають за ситуацією, яка склалася в цій області по обидва боки від лінії зіткнення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ