1
Окупаційна «влада» Криму пропонує називати дітей Генераторами

Новий кримський тренд для новонародженних малюків. Керівництво окупаційної влади в анексованому Росією українському Криму пропонує називати хлопчиків Генераторами. Таку пропозицію озвучив «голова парламенту» Владімір Константінов, повідомляє агентство Кримінформ.

«Про дітей теж ми начулися, що дівчаток називають Світланами. У Держраді виникла абсолютно оригінальна пропозиція – хлопчиків називати Генераторами», – заявив він. «Буде дуже хороше ім’я – Генератор Іванович, скорочено Гера. Зовсім непогано», – вважає спікер-самозванець.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 26 листопада один з лідерів кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що учасники енергоблокади Криму наразі не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії до півострова. У свою чергу, активісти блокади вимагають від окупаційної влади РФ звільнення українських політв’язнів. Один із лідерів акції Ленур Іслямов заявив про намір повністю заблокувати півострів, зокрема, й зупинити Керченську переправу.

Аналітик Renaissance Capital Владімір Скляр порахував, скільки потрібно грошей для забезпечення енергетичної незалежності Криму. Загальна сума коштів сягає $2 млрд. За його оцінками, для енергетичної безпеки півострову необхідно отримувати 1350 МВт. З цією метою вироблення енергії збільшить Ростовська АЕС, буде побудовано чотири парогазові установки на Таманському півострові сумарною потужністю 940 МВт. Останній проект обійдеться приблизно в $1,1-1,3 млрд. Додаткові потужності для вироблення 1 ГВт у Криму – ще на $400-450 млн дорожчі.

Читайте: Ще один «подарунок» для Путіна – банківська блокада анексованого Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ