Індія
Стрімке зростання економіки Індії пов’язують з розвитком сільськогосподарського сектору

Серед крупних економік світу найбільш швидко зростає індійська. Збільшення ВВП на 7,9% у першому кварталі 2016 року дозволило країні випередити Китай, ВВП якого за аналогічний період збільшився на 6,7%. Про це  йдеться в дослідженні World Economic Forum, передає повідомляє УНІАН.

Уповільнення зростання китайської економіки пов’язане з низкою факторів: падінням обсягів експорту, великим державним боргом, уповільненням зростання інвестицій. Це вплинуло на світову економіку, і, за оцінками МВФ, спровокувало зниження темпів зростання в азійському регіоні.

Тим не менш, існує надія, що перехід від розвитку інфраструктури та інвестицій до зростання споживання та розвитку ринку послуг забезпечить стабільність китайської економіки.

Що стосується економіки Індії, то вчені пов’язують її стрімке зростання з розвитком сільськогосподарського сектору. Якщо раніше в країну імпортували продукти харчування, то зараз Індія є нетто-експортером продовольства. За прогнозами, вже через кілька років Індія стане країною з найдешевшою та наймолодшою робочою силою на Землі.

На сьогодні в Індії добре розвинуті фармацевтична, металургійна промисловість. Спостерігається зростання індивідуального споживання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ