Бойовики запустили свій мобільний оператор «Фенікс»
Бойовики запустили свій мобільний оператор «Фенікс»

На окупованій території Донецької області запускають мобільний зв’язок, з якого не можна дзвонити іншим операторам. Про це повідомив глава міліції Донецької області В’ячеслав Аброськін у своєму Facebook.

«У так званій «ДНР» почали поширювати стартові пакети свого мобільного зв’язку «Фенікс». «Республіканський мобільний оператор «Фенікс» був створений бойовиками на базі захопленого обладнання «Київстар», – повідомив він.

За словами Аброськіна, жителям окупованих бойовиками «ДНР» територій запропонували придбати 5 тисяч карток, які можна буде використовувати в тестовому режимі до 1 жовтня 2015 року. «Як і все в молодій республіці, функції «Фенікса» обмежені – недоступна послуга СМС та дзвінки на телефони інших операторів. Також є особливість – при придбанні необхідний паспорт та ідентифікаційний номер», – підкреслив він. «На думку місцевих жителів, це робиться для встановлення тотального контролю за ними з боку «спецслужб ДНР», – додав Аброськін.

Він також зазначив, що на окупованій бойовиками території Донецької області погіршується якість зв’язку МТС. «Місцеві жителі пояснюють це тим, що терористи проводять постійний моніторинг радіоефіру, а також цілеспрямовано створюють перешкоди пересуваннями військових машин «ДНР» з антенами та радіолокаційними установками», – написав Аброськін.

«Мета подібних дій очевидна – обмежити спілкування жителів окупованої частини із зовнішнім світом, створити інформаційний вакуум, який заповнюється пропагандою лжепророків фейкової республіки та їх поплічників», – підкреслив він.

Читайте: Солдати в зоні АТО матимуть мобільні лише з дозволу комбата

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ