Наступ Росії
Експерт прогнозує наступ підтримуваних Росією сепаратистів

Підрозділ полку МВС «Дніпро-1», що відповідає за аеророзвідку, опублікував відеозапис нещодавно спорудженої польової бази противника на Донбасі. Військовий експерт, директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, коментуючи ці дані розвідки, констатував, що це підтверджує готовність інфраструктури бойовиків до активних наступальних дій.

На думку фахівця, близькість бази до лінії фронту, яку зафіксував український безпілотник, може бути невипадковою і означати, що одна зі сторін цю лінію планує зміщувати.

«Це ще раз свідчить про те, що цілі досягти результатів силою ще не відкинули. Скоріше за все, план полягатиме в тому, щоби почати широкомасштабний наступ або зробити вигляд, що почався широкомасштабний наступ. Затягнути його на кілька днів чи тижнів, досягти великих втрат з нашого боку, змусити українське політичне керівництво сісти за стіл переговорів і добитись своїх результатів», – вважає військовий експерт Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

Як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, на думку експертів, Росія готує умови для нового наступу на Донбасі.

Інформаційний Акцент

 • Ujcnm

  Напасть могут, но снова потери будут колоссальные, так как всегда это было.
  Дело в том, что ещё никогда в истории потери Р. имели только статистику и даже часто умышленно скрывались. Если их умрет 100 миллионов, то поверьте никто даже не проронит капли слезы, так как этот народ всех достал по самые помидоры.

 • Ujcnm

  А кому вообще понятны ходы РФ?
  Умом Россию не понять. Глупый народ, глупое руководство и такие же глупые у них поступки и действия. Обидно, что к глупым действиям и идиотским идеям пристают люди с совсем других миров, к примеру, Меркель и руководство КНДР, коих втягивают в создание “новой” банковской системы, так как в РФ начался полный коллапс в финансовой сфере – на примере, подобные проекты были, хотя бы на примере, т.н. новороссии. Да, Меркель или дура или ей дали взятку! Лично всегда смотрю на события и ставлю вопрос: а кому это выгодно? Облапошат их всех, как пить дать!

 • ВВ

  Чего же тогда так плохо базу замаскировали? Ведь скопление технике и людей в зоне досягаемости артиллерии – это все потенциальные жертвы.