Ленур Іслямов, бізнесмен, громадський активіст, координатор блокади Криму
Іслямов анонсував початок морської блокади Криму наприкінці 2015 – на початку 2016 року

Старт морської блокади окупованого Росією Криму заплановано наприкінці 2015 – початку 2016 року. Про це повідомив координатор акції, віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов, передає Радіо Свобода.

«Деталі я не можу вам озвучити. Ми до неї (блокади, – ред.) готуємося всіма силами і засобами, які у нас є. Найближча перспектива – це кінець року – початок наступного, тоді ви побачите в реальному вигляді, як вона відбуватиметься… Ми вас обов’язково проінформуємо, ви про це почуєте» , – сказав Іслямов.

Він також додав, що є попередня згода лідерів Меджлісу на морську блокаду анексованого півострова. Він також зазначив, що ініціатори прагнуть зробити окупацію Криму «максимально дискомфортною для окупантів». «Ми б хотіли, щоби перебування окупанта на нашій землі рідній було для нього якомога дорожче і складніше, ми цим займаємося, наскільки можна – видавлювати і випалювати звідти окупантів, бо це наші вулиці, наші могили, це наша історія, їм там нічого робити, геть звідти, це наш дім», – додав Іслямов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російський суд арештував майно колишнього Віце-прем’єра Криму, власника телеканалу «АТР» Ленура Іслямова. За словами «прокурора» анексованого Росією півострову Наталі Поклонської, таким чином «влада» хоче відшкодувати заподіяні блокадою збитки.

Читайте: Ще один «подарунок» для Путіна – банківська блокада анексованого Криму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ