236041410
В Голландії тривають дискусії щодо євроасоціації України

Ініціатори референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС у Нідерландах хочуть судитися із державою у зв’язку із рішенням відмовитися від негайного скасування Угоди і дати уряду більше часу на переговори. Про це повідомляє голландський суспільний мовник NOS.

Організація «Форум за демократію», яка була одним із ініціаторів референдуму, хоче домогтися попердньої судової заборони у зв’язку з ухваленим 19 квітня рішенням парламенту.

Відтак в організації переконані, що було порушено пункт закону, згідно з яким уряд мав «якомога швидше» визначитися із рішенням щодо того прийняти чи відкинути результати референдуму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, парламент Нідерландів вирішив не скасовувати угоду про євроасоціацію України. Водночас дав уряду більше часу для того, щоби знайти рішення щодо його результатів.

Нагадаємо, 6 квітня в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо євромайбутнього України. 61,1% тих, хто взяв у ньому участь, проголосували проти Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Пізніше прем’єр-міністр країни Марк Рютте заявив, що Нідерланди не можуть продовжити ратифікацію Угоди, оскільки більшість нідерландців проголосувала проти цього.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ