Гелікоптер
За приблизними оцінками, його вартість – 17 млн. доларів,

Гелікоптер Agusta AW139, на якому екс-президент України Віктор Янукович літав з резиденції «Межигір’я» на роботу до середмістя Києва, виставили на продаж зареєстровані у Швейцарії компанія Sparfell & Partners і американська SkyQuest International, пише newsru.ua.

Отже, салон розрахований на шістьох пасажирів, два шкіряних крісла виконані в комплектації VVIP (very very important person, «дуже дуже важлива персона»),  також у салоні є розважальний центр з сенсорним дисплеєм, CD, DVD, супутниковим радіо, вісьмома динаміками і двома 15-дюймовими моніторами і куточок відпочинку, зроблений за індивідуальним проектом, дві зони клімат-контролю, супутниковий телефон.

98f5e0fb9e7c2634bf626d5b63a32205_f230Окрім цього, салон розроблений з урахуванням мінімізації шуму. Водночас вартість гелікоптера не вказано.

Зазначимо, що ґвинтокрил у комплектації VIP був проведений в 2008 році. З 2010 року вертоліт знаходився у власності українського ТОВ «Центравіа», що своєю чергою належало Aero Holdings, зареєстрованій на острові Мен.

За приблизними оцінками, його вартість – 17 млн. доларів, без урахування обробки салону.

Коли Янукович обіймав був президентом України держуправління справами президента орендувало вертоліт у «Центравіа».

Тоді повідомлялося, що вартість оренди становила 7,5 млн. грн ( 915 тис.доларів) на рік.

Протягом останнього року, за даними низки споттингових сайтів (аматорські реєстри даних про літаки і гелікоптери), його помітили в липні 2014 року в аеропорту Нижнього Новгорода і в березні 2015 року в Санкт-Петербурзі.

Читайте: Янукович здає в оренду свою яхту за 40 тис. євро на тиждень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ