Саакашвілі
25 травня глава Саакашвілі заявив, що може повернутися на батьківщину

Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив про плани повернутися з «вигнання» в Україні та очолити свою партію на тлі того, що його батьківщина готується до виборів у жовтні. Про це пише оглядач The Times.

«Ці новини шокували Україну, де Саакашвілі є головою Одеської області», – йдеться в статті.

«Ця заява здивувала і грузинів. Після поразки його партії на виборах у 2012 році Тбілісі видав ордер на арешт Саакашвілі», – зазначає автор, нагадуючи про те, що екс-президент також був позбавлений громадянства.

«Заява Саакашвілі віддзеркалює все більшу невизначеність навколо спроб реформ в Україні. Майже всі його союзники-реформатори, зокрема деякі грузини, були звільнені або змушені піти у відставку, після того як заявили про всюдисущу корупцію у найвищих ешелонах проєвропейського уряду України», – йдеться у статті.

Хоча він заявив, що планує «продовжити боротьбу і тут, в Україні, і вдома в Грузії», заява Саакашвілі дозволяє припустити, що він сам зараз може перебувати в хиткому становищі, резюмує автор.

Нагадаємо, 25 травня глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що може  повернутися на батьківщину, аби продовжити будувати політичну кар’єру в Грузії. Про це він заявив в ефірі телекомпанії «Руставі».

«Нехай ніхто не сумнівається і не сприймає як погрозу – це природна справа – я маю намір повернутися в Грузію, і маю намір активно підключитися до процесів, – сказав Саакашвілі, не уточнивши при цьому, коли саме він повернеться.

Політик також анонсував появу в його партії «Єдиний національний рух» нових осіб і зазначив, що з кількома з них тривають активні консультації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 травня в.о. заступника голови Одеської обладміністрації Олександр Боровик пішов у відставку. Причиною стала заборона держслужбовцям мати ще якесь громадянство, крім українського, яку містить новий закон про держслужбу.

Наприкінці квітня Боровик заявив, що більше не готовий працювати на державу за копійки, тому зібрався у відставку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ