Трамп Путін
Загроза втручання Росії масштабніша, ніж відомо широким масам, вважає Рейд

Росія може спробувати маніпулювати результатами президентських виборів у США, що відбудуться у листопаді цього року. У зв’язку з цим лідер демократичної меншості в Сенаті США Ґарі Рейд попросив ФБР вивчити відповідні докази, повідомляє The New York Times.

У листі директору ФБР Рейд заявив, що загроза втручання Росії «масштабніша, ніж відомо широким масам, і, можливо, полягатиме у спробі фальсифікації офіційних результатів виборів». А в інтерв’ю Рейд сказав, що недавні конфіденційні брифінги, проведені високопоставленими співробітниками розвідки, змусили його запідозрити, що «втручання в ці вибори – мета№1 президента Путіна.

Автор статті для NYT уточнює: «Незрозуміло, чого хотіли хакери – вплинути на вибори чи, приміром, заволодіти особистими ідентифікаційними даними виборців. У застереженні ФБР ішлося про «дії щодо вибору цілей для ударів у виборчих радах штатів», але не згадано про наміри хакерів».

У своїх заявах, що Росія, можливо, прагне маніпулювати підрахунком голосів на виборах у США, Рейд зайшов набагато далі, аніж адміністрація Обами в публічних висловлюваннях, наголосив автор.

Рейд припустив: якби Росія зосередилася на так званих «штатах, що вагаються» (а таких, за його словами, «не більше шести»), вона змогла б підправити результати виборів та підірвати довіру до виборчої системи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями британська газета Financial Times опублікувала статтю, в якій йшлося про те, що українські політики ведуть кампанію проти кандидата в президенти США від Республіканської партії мільярдера Дональда Трампа.

Як відомо, вибори президента США відбудуться 8 листопада 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ