ІноЗМІ розкрили секрет популярності Путіна

Росіяни сприймають Путіна як людину, яка стала вищою за політичне життя, вважає Бірнбаум
Росіяни сприймають Путіна як людину, яка стала вищою за політичне життя, вважає Бірнбаум

Росіяни й надалі підтримують лідера країни Владіміра Путіна. Втім, це не свідчить про те, що прості люди задоволені своїм становищем, пише кореспондент The Washington Post Майкл Бірнбаум.

«Судячи з опитувань, переважна більшість росіян підтримують Путіна, але до політиків і чиновників люди ставляться набагато більш негативно. П’ять годин, протягом яких ми стукали в двері в багатоквартирному будинку в околицях Москви, де живуть люди з робітничого класу, підтвердили ці результати», – пише автор.

На думку Бірнбаума, Путін користується реальною підтримкою у росіян. «Але коли вони говорять, що підтримують Путіна, то мають на увазі не те, що могли б мати на увазі американці, які говорять, що підтримують Обаму».

«На сімнадцятому році правління Путіна багато росіян сприймають його як людину, яка стала вищою за політичне життя, а не як фігуру, яку можна обрати або провалити на виборах. І питати: «Чи схвалюєте ви Путіна?» – це все одно що питати: «Чи схвалюєте чи ви Росію?». Хто скаже ні?».

Учасники опитування говорили, що вірять в Путіна, але іншими способами висловлювали стурбованість тим, куди рухається країна. Зокрема, висловлювали думку, що більшість політиків в Росії не піклуються про «маленьку людину», наголощує автор.

«З’являється відчуття, що повернулися 90-ті», – сказала одна жінка. «Путін мені подобається, – продовжувала вона. – Дай йому, Боже, довге життя і здоров’я. Але я турбуюся, що буде потім». Також росіянка сказала, що їй не подобається, що у президента РФ немає очевидних наступників, пояснює Бірнбаум.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 34% жителів Російської Федерації вважають головною гордістю своєї країни чинного президента Путіна.

Читайте: Любов до гроба: 57% росіян хочуть бачити Путіна президентом до 2024 року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ