ІноЗМІ пояснили, якими методами Путін досягає успіху в Росії
ІноЗМІ пояснили, якими методами Путін досягає успіху в Росії

The New York Times надрукувала статтю «Що стоїть за легкою перемогою Путіна», в якій журналісти спробували з’ясувати секрет успіху нинішнього президента РФ – передає ТСН.

«За 25 років після розпаду Радянського Союзу Росія, схоже, знову повернулася до псевдопарламенту, чия єдина функція полягає в тому, щоб надати видимість легітимності авторитарного правителя. Раніше Дума була платформою, де опозиція могла поставити під сумнів і критикувати політику Кремля. Тепер навіть ця функція зникла», − йдеться у статті.

Журналісти висловили думку, що секрет Президента РФ полягає у тому, що всіх його опонентів саджають до в’язниці, виживають із країни, здійснюють тиск на них, залякують, а іноді навіть убивають (зокрема так було з Борисом Нємцовим).

Видання нагадує, що законодавці, які кинули виклик Путіну у складі попереднього парламенту, це – Ілля Пономарьов (єдиний проголосував проти анексії Криму) – він тепер в добровільному засланні, а також Дмитро Гудков, якого зняли з посади.

«Путін вільно може балотуватися на ще один шестирічний термін на посту президента в 2018 році, якщо захоче. До тих пір, його влада закріплена. В цілому, парламентські вибори показали, що ті росіяни, які колись намагалися сформувати реальну демократію, тепер пригнічені і відкинуті в сторону, або поки здалися», – зазначено в матеріалі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ