25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу «Інтер»
25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу «Інтер»

«Інтер» звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням втрутитися у ситуацію, пов’язану з блокуванням роботи телеканалу, повідомляє його прес-служба.

«Сьогодні, 25 лютого, в районі 10 години ранку група осіб, яка представилася представниками різних громадських організацій, зокрема «Громадянським корпусом «Азов», в кількості близько 50 чоловік, оточили будівлю телеканалу, блокувавши виїзди і в’їзди. В результаті була зірвана робота знімальних груп, які повинні були виїжджати на зйомки. Співробітники телеканалу не мали можливості потрапити на роботу. Блокування роботи телеканалу здійснювалося більше двох годин», – йдеться у зверненні.

У прес-службі зазначили, що учасники блокування роботи телеканалу намагалися проникнути на територію, кидали на територію будівельне сміття, розмалювали будівлю телеканалу чорною фарбою. Поліція ж начебто блокуванню не протистояла.

«Просимо вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ не можуть мати місця у правовій державі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу. У соцмережах вони заявили: «На даний момент заблоковані всі входи. «Інтер» не працює. Хоч на якийсь час зупинимо рупор кремлівської пропаганди».

Бійці полку також повідомляють, що акція біля «Інтера» буде безстроковою.

2

346785Як відомо, «Інтер» опинився в епіцентрі скандалу через свого тепер вже колишнього креативного продюсера Марію Столярову. 24 лютого її звільнили з каналу та видворили з України із забороною в’їзду на п’ять років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ