«Інтер» просить у Порошенка захисту від «Азова» (фото)

25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу «Інтер»
25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу «Інтер»

«Інтер» звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням втрутитися у ситуацію, пов’язану з блокуванням роботи телеканалу, повідомляє його прес-служба.

«Сьогодні, 25 лютого, в районі 10 години ранку група осіб, яка представилася представниками різних громадських організацій, зокрема «Громадянським корпусом «Азов», в кількості близько 50 чоловік, оточили будівлю телеканалу, блокувавши виїзди і в’їзди. В результаті була зірвана робота знімальних груп, які повинні були виїжджати на зйомки. Співробітники телеканалу не мали можливості потрапити на роботу. Блокування роботи телеканалу здійснювалося більше двох годин», – йдеться у зверненні.

У прес-службі зазначили, що учасники блокування роботи телеканалу намагалися проникнути на територію, кидали на територію будівельне сміття, розмалювали будівлю телеканалу чорною фарбою. Поліція ж начебто блокуванню не протистояла.

«Просимо вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого в країні телеканалу, дати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ не можуть мати місця у правовій державі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 лютого бійці громадянського корпусу «Азова» заблокували будівлю телеканалу. У соцмережах вони заявили: «На даний момент заблоковані всі входи. «Інтер» не працює. Хоч на якийсь час зупинимо рупор кремлівської пропаганди».

Бійці полку також повідомляють, що акція біля «Інтера» буде безстроковою.

2

346785Як відомо, «Інтер» опинився в епіцентрі скандалу через свого тепер вже колишнього креативного продюсера Марію Столярову. 24 лютого її звільнили з каналу та видворили з України із забороною в’їзду на п’ять років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ