В'ячеслав Супруненко
В’ячеслав Супруненко

Інтерпол «утратив інтерес» до В’ячеслава Супруненка.  Колишнього зятя екс-мера Києва Леоніда Черновецького зняли з міжнародного розшуку ще минулоріч, передає Економічна правда.

Як відомо, 2011 році співголова фракції Блоку Черновецького в Київраді Денис Комарницький був затриманий за розбійний напад, а В’ячеслав Супруненко був оголошений в розшук. Вони підозрювалися у розбійному нападі, який був скоєний 2 серпня 2005 року на адвоката Івана Гранцева, з метою заволодіння документами, в яких містилися відомості про майнові махінації, що стосуються Комарницького і Супруненка.

За скоєння нападу Генпрокуратура в 2008 році вже намагалася порушити щодо них кримінальну справу, проте через декілька днів після відкриття справи Генпрокурор Олександр Медведько її закрив, порахувавши недостатніми підстави для звинувачення конкретних осіб. У міжнародний розшук Супруненко був оголошений після того, як Генпрокурором став Віктор Пшконка.

Міжнародний розшук В’ячеслава Супруненка був припинений 27 травня 2014 року відповідно до листа київської прокуратури від 21 травня того ж року.

В’ячеслав Супруненко був депутатом Київської міської ради з 2002 по 2011 роки. Також, був одружений на Христині Черновецькій, дочці колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Його брат, Олександр Супруненко був народним депутатом від «Партії регіонів» з 2007 по 2012 рік. На позачергових парламентських виборах Олександр Супруненко був обраний на виборчому окрузі №216.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ