Янукович
Інтерпол не оголошує в міжнародний розшук Януковича через політичну вмотивованість справи

Інтерпол не оголошує в міжнародний розшук осіб, пов’язаних зі злочинами проти Євромайдану, посилаючись на політичну мотивацію їх переслідування. Про це сказав начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, пише Українська правда.

«Інтерпол не ставить у міжнародний розшук посадовців та інших підозрюваних у вчиненні злочині на Майдані. Відмовляє, вбачаючи там начебто політичні переслідування що, на нашу думку, є немотивованим, тому що ми говоримо вчинення вбивств та інших тяжких злочинів, отже ми не бачимо тут політики», – сказав Горбатюк. «Але на жаль, Інтерпол на наші запити конкретизувати, в чому саме вбачається ця політика, не надає пояснень, посилаючись лише на пункт 3 свого статуту», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Горбатюк також повідомив, що у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія під час Майдану у центрі Києва у ніч на 19 лютого 2014 року звинувачують чоловіка на прізвище Алієв. Водночас, особи вбивць активістів Євромайдану Сергія Нігояна, Михайла Жизневського і Романа Сеника наразі не встановлені, наголосив Горбатюк, висловивши впевненість, що справи таки буде розкрито.

Нагадаємо, 17 листопада у Генпрокуратурі заявили, що колишній Президент України Віктор Янукович особисто ухвалив рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року і дав доручення здійснити цю акцію колишньому міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, а також колишньому секретарю Ради національної безпеки та оборони Андрію Клюєву.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ