Інтерпол не шукатиме чиновників часів Януковича
Інтерпол не шукатиме чиновників часів Януковича

Інтерпол відмовився оголошувати в міжнародний розшук колишнього генерального прокурора Віктора Пшонку, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, а також колишнього заступника міністра внутрішніх справ Віктора Ратушняка. Про це в інтерв’ю Українським новинам сказав керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

З його слів, експерти міжнародної організації вважають, що використання системи Інтерполу суперечить вимогам третьої статті статуту організації (заборона будь-якого втручання у справи, які мають політичний, військовий, расовий і релігійний характер) і не відповідає принципам дотримання нейтралітету з боку Інтерполу.

Неволя додав, що, коли експерти зіставляли характер і зміст підозр, які висунуто всім колишнім представникам влади у справах Майдану, то зробили висновок, що ці події пов’язані зі зміною політичної ситуації в країні. Він підкреслив, що притягнути до відповідальності їх можна, але без використання механізмів, засобів і каналів зв’язку Інтерполу.

Нагадаємо, у квітні 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що колишнього главу Адміністрації Президента Андрія Клюєва, колишнього першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова і колишнього генерального прокурора Віктора Пшонку оголосили в міжнародний розшук.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ