Інтерпол видалив сторінку розшуку Януковича
Інтерпол видалив сторінку розшуку Януковича

Інтерпол видалив із рубрики розшукуваних файл з даними Віктора Януковича. Файл, де раніше були дані екс-президента, на сайті Інтерполу нині порожній, повідомляє Українська правда.

Як заявила адвокатська компанія Joseph Hage Aaronson, яка домагалась скасування розшуку Януковича, це сталось після звернення адвокатів. Вони стверджують, що в Інтерполі прислухались до їхніх заяв щодо «політичної мотивованості» переслідування Януковича в Україні. Зокрема, вирішили, що дані про екс-очільника України «потребують подальшого поглибленого вивчення».

Тож, Інтерпол зупинив оголошення «червоної картки», видалив сторінку про розшук Януковича з сайту та «заблокував доступ країн-членів Інтерполу до даних про Віктора Януковича».

Нагадаємо, повідомлення про розшук Януковича було оприлюднене 12 січня 2015 року. Тоді ж у розшук по лінії Інтерполу оголосили екс-прем’єра Миколу Азарова, сина Януковича Олександра, екс-главу МОЗу Раїсу Богатирьову, екс-міністра фінансів Юрія Колобова та екс-керівника Укртелекому Георгія Дзекона.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ