«Інтертелеком» у Криму
«Інтертелеком» у Криму

Оператор «Інтертелеком» завершив переговори про продаж мережі CDMA на Кримському півострові. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Главком.

Зазначається, що 18 травня 2015 року «Інтертелеком» відключив сегмент телекомунікаційної мережі на території Криму та м.Севастополя від центру управління та комутації, розташованого в Одесі, у зв’язку з неможливістю надання послуг через обставини, які не залежать від оператора.

«Наразі підписано договір з башкирським підприємством, а майно та обладнання мережі продано за балансовою вартістю на суму близько 1,5 млн доларів. Проданий сегмент мережі на момент завершення роботи складався зі 100 базових станцій і транспортної мережі, що забезпечує їх включення в центр управління і комутації в Одесі», – відзначили у прес-службі.

«Повідомлення деяких ЗМІ про відновлення роботи української компанії «Інтертелеком» у Криму не відповідають дійсності і, очевидно, викликані плутаниною з однойменним підприємством в Криму, що не має до нас відношення», – заявив директор департаменту маркетингу і продажів Владислав Шульга.

Читайте також: Останній український мобільний оператор пішов з Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ