Women walk out of a Roshen Confectionery Corporation store in Kiev, September 12, 2014. REUTERS/Valentyn Ogirenko (UKRAINE - Tags: BUSINESS POLITICS FOOD)
Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild та ICU

Процес продажу російських активів корпорації Roshen, що належить Петру Порошенку, «заморозили» через арешт, накладений на активи компанії. Про це повідомили в інвестгрупі ICU, яка займається продажем компанії, пише видання Стране.

Мандат інвестгрупи ICU на продаж решти бізнесу Roshen закінчився в квітні 2016 року після передачі активу в «сліпий траст».

«Всі питання, пов’язані з подальшим продажем всього бізнесу Roshen, перебувають в компетенції трасту», – сказали в ICU.

У минулому Порошенко заявляв, що передав свою частку корпорації Roshen в «сліпий» траст. Однак на самій фабриці нічого про це не чули.

На прохання видання прояснити ситуацію, в інвестгрупі ICU відповіли: «Це означає, що або мас-медіа погано висвітлили цю подію (передачу Roshen в «сліпий траст», – ред.), або нікому в Липецьку це не цікаво. В принципі, якщо ніхто із співробітників не чув про це і в їхньому житті нічого не змінилося в зв’язку з передачею активу в траст, це означає, що ефект від цієї дії на фабрику дорівнює нулю. Якщо ж комусь із співробітників дійсно цікаво, у них є керівництво, якому вони можуть поставити це запитання».

Нагдаємо, 10 квітня Порошенко заявив, що передача активів Roshen у довірчу власність Rothschild Trust закінчилася наприкінці березня-початку квітня.

3 квітня з’явилася інформація з посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca щодо трьох українців – президента Петра Порошенка, екс-прем’єра Павла Лазаренка і власника газети Kyiv Post Мохаммада Захура – британського бізнесмена, який живе і веде бізнес в Україні.

Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild та ICU. Однак у зв’язку з нібито відсутністю покупців 14 січня 2016 року президент заявив, що передав свою частку в корпорації Roshen у незалежний «сліпий» траст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ