iran_even_more_tempting_for_big_oil_after_price_crop_04-1024x682
Наразі Іран веде переговори з нафтовими гігантами, зокрема, з компанією Shell

Іран підписав контракти на експорт нафти в Європу з компаніями з Іспанії, Італії та Греції. Про це заявив директор з міжнародних зв’язків Національної іранської нафтової компанії (NIOC) Мохсен Камсарі. Про це пише агентство РІА Новини.

«Іран підписав з компаніями з Італії (Saras), Іспанії (Repsol) та Греції (Hellenic Petroleum) договори про продаж нафти», – повідомив Камсарі.

Він також зазначив, що наразі ведуться переговори і з нафтовими гігантами, зокрема, з компанією Shell, договір з якими іранська сторона сподівається підписати найближчим часом.

Раніше NIOC заявляла, що почала переговори з колишніми покупцями, такими як Royal Dutch Shell, Vitol, BP, MOL, а також італійською Eni.

Нагадаємо, зняття Україною санкцій щодо Ірану, запроваджених 11 років тому слідом за США, Євросоюзом та іншими країнами через ядерну програму ісламської республіки, може збільшити торговельний оборот між країнами в кілька разів.

Зокрема, Іран може почати поставки нафти і газу в Україну, а також готовий брати участь у модернізації українських нафтопереробних потужностей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ