Іран
Лідери двох країн домовилися про розвиток у багатьох сферах

Іран може повністю задовольнити потреби Туреччини в енергоносіях, а також стати гарантом енергетичної безпеки країни. Про це заявив президент Ірану Хасан Рухані в ході візиту до Туреччини, передає Укрінформ.

«В енергетичній царині ми домовилися з турецькою стороною про те, що Іран може стати гарантом енергетичної безпеки Туреччини і повністю задовольнити її потреби в газі та нафті, ми можемо тут успішно співпрацювати.

Санкції проти Ірану знято, і ми готові до розвитку співпраці між двома країнами у різних галузях в нових умовах. Ми повинні спростити порядок роботи для наших бізнесменів, розвивати співпрацю в банківській і біржовій галузях, ми домовилися про відкриття нових філій банків у наших країнах», – заявив Рухані.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоґлу і президент Ірану Хасан Рухані домовилися про поглиблення економічної співпраці. Раніше Іран звернувся до США і ЄС з проханням про сприяння в доступі до міжнародної фінансової системи, але Білий дім відповів, що «ядерна угода» не передбачала надання Ірану такого доступу.

Читайте: Експорт іранської нафти зросте до 2 млн. барелів на день

БЕЗ КОМЕНТАРІВ