Ніцца теракт
Унаслідок теракту в Ніцці загинули 84 особи, близько 200 – постраждали

Терористична організація «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за теракт в Ніцці. Бойовики заявили про це через свої ЗМІ, передає kommersant.ru.

Тим часом працівники французьких правоохоронних органів у результаті поліційного рейду затримали трьох осіб, причетних до терориста.

«Кількість затриманих вже становить п’ятеро осіб», – констатував телеканал ITELE. Ще двох у рамках розслідування обставин трагедії затримали напередодні. Зокрема, колишню дружину терориста, з якою той нещодавно розлучився. Жодних даних щодо того, ким є інші затримані, наразі не повідомляють.

Президент Франції Франсуа Олланд вранці 16 липня знову зібрав засідання Ради оборони і безпеки країни у вузькому складі, щоб обговорити наслідки теракту в Ніцці.

Участь у зустрічі взяли прем’єр-міністр Мануель Вальс, керівники Міноборони, МВС, юстиції, МЗС, керівництво розвідки і контррозвідки, поліції, жандармерії, військове керівництво.

Нагадаємо, увечері 14 липня водій вантажівки протаранив натовп людей, які зібралися на Англійській набережній Ніцци, щоби подивитися феєрверк з нагоди Дня взяття Бастилії.

За свідченнями очевидців, вантажівка, не зупиняючись, роблячи зигзаги, давила людей на набережній, а потім її водій відкрив стрілянину. Терориста ліквідувала поліція.

Внаслідок теракту загинули 84 людини, близько 200 – постраждали. Влада Франції оголосила триденну загальнонаціональну жалобу в пам’ять про жертв теракту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ