Блок Порошенка у Раді вніс кандидатуру Володимира Гройсмана на пост глави уряду
Блок Порошенка у Раді вніс кандидатуру Володимира Гройсмана на пост глави уряду

Фракція Блоку Петра Порошенка внесла кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра України, інформує 5 канал.

У Верховній Раді у четвер відбувається зустріч представників фракцій колишньої коаліції зі спікером парламенту. Як повідомила прес-служба БПП, на сьогоднішньому засіданні розглядатимуть питання відновлення коаліції, щоби можна було внести кандидатуру нового прем’єр-міністра.

Раніше лідер фракції Юрій Луценко заявив, що кандидатуру має подати на голосування не якась конкретна партія, а саме коаліція.

Тим часом Олег Ляшко передав спікеру Володимиру Гройсману документ про відкликання депутатами від «Радикальної партії» своїх підписів під коаліційною угодою. Про це заявила депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар.

«Таким чином на сьогодні там залишається менше 226 підписів. Учасники наради зійшлися на тому, що є сумніви щодо існування нині коаліції», – сказав вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 березня міністр фінансів Наталія Яресько вперше заявила, що готова стати прем’єр-міністром і створити технократичний уряд.

Нагадаємо, напередодні президент Петро Порошенко зазначив, що 29 березня парламент має ухвалити новий склад Кабміну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ