паркан кордон
Латвія побудує паркан на кордоні з Росією за 17,5 мільйонів євро

Влада Латвії повідомляє про намір відгородиться стіною від Росії. На облаштування прикордонної смуги на кордоні Латвії та РФ, зокрема, встановлення огороджень в окремих місцях, планується витратити 17,5 млн. євро. Про це повідомила представник відділу зв’язків із громадськістю Державної прикордонної охорони Латвії Євгенія Позняк, передає Delfi.

Реалізація робіт залежатиме від доступного фінансування, а повністю їх планується завершити до 2019 року. Проект допоможе зміцнити безпеку зовнішніх кордонів ЄС, обмежити контрабанду та нелегальну міграцію, відзначила Позняк.

Відзначається, що завдовжки кордон Латвії з Росією становить 270 км. Як пояснив представник прикордонної охорони Латвії, огородження встановлюватмуть поблизу контрольно-пропускних пунктів і в місцях, де є високий ризик випадково перетнути кордон. Також у рамках проекту будуть прокладені патрульні стежки, контрольні смуги для виявлення слідів порушників.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Естонія планує відгородитися від Росії двометровим парканом на кордоні.

Нагадаємо, український проект «Стіна» (також відомий як «Європейський вал») передбачає цілий комплекс інженерних споруд, а саме: прикордонні стовпи, що визначають лінію кордону, протитанковий рів, бруствери, контрольно-слідову смугу завширшки 4 м, а також рокадну дорогу, призначену для пересування загонів прикордонної служби. Крім того, буде встановлено паркан, датчики та відеокамери. Проект облаштування державного кордону має бути реалізовано протягом 3-х років.

Читайте: Der Spiegel: «Європейський вал» Порошенка-Яценюка перетворився на металеву огорожу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ