blablacar-hamilton
Компанію оштрафували через відсутність дозволу на здійснення послуг громадського транспорту

В Іспанії компанію Comuto Iberia (торгова назва оператора BlaBlaCar) оштрафували на 8800 євро через відсутність дозволу на здійснення послуг громадського транспорту.

Водночас, двом водіям, яких спіймали «на гарячому», доведеться заплатити по чотири тисячі євро кожному. Таким чином компанія отримала свій перший європейський штраф.

Зазначається, що цього літа представники Comuto Iberia направили регіональному уряду всю необхідну документацію, проте влада Мадрида все ще вважає діяльність BlaBlaCar на території Іспанії незаконною і обіцяє продовжити пошук нелегальних «перевізників».

В Іспанській конфедерації автобусного транспорту (Confbus) вважають, що компанія BlaBlaCar, яка переманила до себе вже близько 20% пасажирів автобусів, в цілому порушує норми і правила чесної конкуренції та взагалі поводиться як «пірат».

У зв’язку з цим конфедерація, яка об’єднує близько двох тисяч автобусних компаній, подала в суд на свого «кривдника». У разі перемоги Confbus Іспанія стане першою з 22 країн, де відомому Інтернет-сервісу доведеться піти з ринку.

Нагадаємо, райдшерингова компанія BlaBlaCar вирішила монетизувати свій бізнес в Україні. Тепер сервіс стягуватиме до 20% вартості поїздки з пасажира.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ