Грає на саксофоні
Карлос Агільєра грає на саксофоні в операційній

15 медиків в операційній… і виступ саксофоніста. Іспанські нейрохірурги провели унікальну операцію на мозку 27-річного музиканта Карлоса Аґільєрі. Чоловік взагалі не уявляє життя без саксофона, тому медики зважились на експеримент і замість повного наркозу обмежились місцевим. При цьому, дозволили пацієнту грати джазові імпровізації, передає канал 24.

Операція тривала півдоби. Протягом цього часу лікарі, стежачи за його поведінкою, могли краще контролювати перебіг операції.

Нейрохірург Ґільєрмо Ібаньєс розповів, що було важливо, аби він грав на фінальних стадіях операції. Під час маніпуляцій фахівці були дуже близько до зони, відповідальної за слух. Окрім цього, вони могли спостерігати, чи не було зміни в рухах, під час гри на саксофоні.

Нагадаємо, у червні 2015 року на операційний стіл потрапив і 33-річний бразилець Ентоні Діас. Медики видаляли пухлину в голові протягом дев’яти годин. І весь цей час він мав бути при тямі, тому лікарі принести йому гітару. Діас встиг виконати композиції улюбленого англійського гурту «Beatles» і заспівав декілька португальських пісень. Операція пройшла успішно.

Читайте: Херсонські музиканти-духовики встановили рекорд із виконання Гімну України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ