Російський політик висміяв ультиматум Путіна для США
Російський політик висміяв ультиматум Путіна для США

Російський політик Константін Боровой у статті для Апострофа висміяв ультиматум Президента РФ Владіміра Путіна, який він висунув Сполученим Штатам.

Нагадаємо, напередодні Путін затвердив указ про припинення угоди зі США про утилізацію збройового плутонію. Відповідно до документа, причиною припинення угоди стало «виникнення загрози стратегічної стабільності» і недружні дії США щодо Росії.

«Угода була укладена для того, щоб допомогти Росії утилізувати зайвий збройовий плутоній. Саме утилізувати. І те, що робить зараз Путін, більше схоже на дитячий шантаж – «відморожу  вуха, щоб мама засмутилася», – зауважив Боровой.

«Це гра. І реакції не буде. Вона просто не потрібна, тому що цей хлопчик-хуліган просто намагається звернути на себе увагу. Психологи не рекомендують вступати в конфлікт і сперечатися з такими в подібних випадках. Краще за все не помічати такої поведінки. Це буде найправильніша тактика».

За його словами, Путін хоче домогтися, щоб всі почали грати за його правилами, але це неможливо: «Вибачатися за те, що йому погрозили пальчиком за Крим, ніхто не збирається. Швидше, навпаки, санкції будуть посилювати».

Крім того, Боровой наголосив, що зараз Путін боїться уже не США чи Європу, а власного оточення, оскільки він усвідомлює, що «цілком може отримати за свої фокуси по голові (як це прийнято в Росії) важкою табакеркою».

«Він боїться вже власного оточення. Недарма він, як кажуть, практично не залишає бункер, підсилює там охорону. Істерика, звичайна істерика вже неадекватного правителя», – зазначив автор.

Читаємо: П’ять мотивів для брехні Путіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ