Коза Ностра
В Італії «Коза Ностра» планувала вбити міністра внутрішніх справ

Італійська поліція заарештувала шістьох членів сицилійської «Коза Ностри» за підозрою у підготовці замаху на міністра внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано, пише Repubblica.

Спецоперація з затримання зловмисників була проведена 20 листопада на світанку в містечку Корлеоне неподалік Палермо. У заяві поліції щодо потенційного замаху ім’я Альфано не згадується, проте за інформацією джерел видання, на одному із записів прослуховування босів мафії можна чітко зрозуміти, що мова йде про замах на життя саме Альфано, який, як відомо, народився на Сицилії. «Я про все домовився, ми стрілятимемо йому прямо в голову», цитує видання одного з членів угруповання, голос якого фігурує на записах поліції.

Слідство припускає, що на такий злочин мафіозі наважилися після того, як Альфано висловив готовність зробити більш жорсткими умови утримання в’язнів, яких заарештували за мафіозну діяльність. Йдеться про те, що спецрежим «41-біс» передбачає зміну правил поводження з ув’язненими мафіозі на більш суворі, аж до їхньої повної ізоляції. Коментуючи інформацію щодо замаху на нього, Альфано заявив: «Ми поговоримо про це пізніше».

Втім, зі словами підтримки міністра вже виступили деякі депутати, а також заступник міністра оборони Італії Джоаккіно Альфано. «Загрози не лякають таких людей, як Анджеліно Альфано, який завжди боровся з організованою злочинністю. Ми всі з Альфано проти всієї мафії», сказав він.

Нагадаємо, у липні цього року італійська поліція повідомила про конфіскування активів на суму понад 1,6 млрд. євро, які належали особам, підозрюваним у зв’язках з мафією «Коза Ностра».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ