Голодування
Італійський політик вдався до голодування заради прав ЛГБТ-спільноти

Італійський політик, державний секретар Міністерства парламентських відносин Іван Скальфаротто оголосив голодування на знак протесту проти зволікання з ухваленням в Італії закону про громадянське партнерство, який дозволить узаконювати свої відносити представникам ЛГБТ-спільноти. Окрім того, політик зібрав у Facebook групу прихильників, які також голодують разом з ним, передає УНН.

Політик вважає, що гетеросексуали «кинули геїв в боротьбі за цивілізованість». За словами Скальфаротто, він має близько 2 тисяч поправок до закону, але ніхто не хоче ними займатися.

«Я просто не міг більше прикидатися, працювати як зазвичай, виконувати доручення, передавати документи. Що роблять італійці, щоб зробити крок до рівноправності? Я говорю не про геїв, не про гей-паради , а про сучасних італійців-гетеросексуалів. Ніхто не сприймає всерйоз, що на світовій карті прав людини Італія стоїть осторонь разом із країнами Східної Європи», – пояснив політик.

Нагадаємо, Італія – одна з небагатьох країн Європи, де досі відмовляються визнавати одностатеві союзи і тим більше шлюби. Скальфаротто свого часу був віце-президентом Демократичної партії Італії.

Читайте: Українські геї таки провели марш, щоправда в Ризі

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ