санкції
Економічні санкції проти Росії Європа та інші західні країни, ймовірно, переглядатимуть в найближчі місяці

Італія не вдоволена підтримкою Німеччиною проекту «Північний потік-2». Саме тому країна заблокувала продовження санкцій проти РФ минулого тижня та захотіла обговорити це питання на саміті ЄС, пише Financial Times.

Як зазначає видання, на думку італійського Прем’єр-міністра Маттео Ренці, підтримуваний канцлером Німеччини Анґелою Меркель «Північний потік-2» суперечить духу санкцій проти Росії та виводить економічні інтереси ФРН на перший план. Протистояння з Німеччиною зросло до такого рівня, що команда помічників Ренці поінформувала президента Європейської Ради Дональда Туска, що італійський прем’єр хоче обговорити питання «Північного потоку-2» на саміті ЄС. «Ми підтримуємо санкції, але, з іншого боку, деякі країни чи компанії можуть подвоїти (масштаб) «Північного потоку», – зазначив один з італійських чиновників.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, економічні санкції проти Росії Європа та інші західні країни, ймовірно, переглядатимуть в найближчі місяці. Про це заявив Прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці. Нагадаємо, 14-15 грудня посли ЄС у Брюсселі не змогли ухвалити рішення про продовження санкцій й вирішили відкласти його до саміту. З відповідною пропозицією виступила Італія, яка хоче обговорити це питання разом з іншими лідерами ЄС.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ