tb
ТОВ «Телемережа «УНІКА-TV» хоч і має юридичну адресу в Києві, проте веде мовлення з території анексованого Криму

Посольство Ізраїлю передало МЗС України ноту щодо змісту передач однієї з телерадіокомпаній, яка веде мовлення на території України. Про це йдеться у повідомленні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

На думку ізраїльського дипвідомства, ТРК «Планета» пропагує ксенофобію та антисемітизм.

У Нацраді нагадали, що наприкінці серпня уже винесли цьому каналу попередження.

«31 серпня за результатами планової перевірки, якою було зафіксовано низку порушень, зокрема і щодо трансляції передач, у яких відбувалася пропаганда винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їхніх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження, рада застосувала до ТОВ «Телемережа «УНІКА-TV» (супутникове мовлення, логотип «Планета») санкцію «оголошення попередження», – йдеться у повідомленні.

До суду з вимогою позбавити ліцензії цього мовника Нацрада звернулась ще всередині 2015 року, проте судовий розгляд триває й досі.

До слова, ТОВ «Телемережа «УНІКА-TV» хоч і має юридичну адресу в Києві, проте веде мовлення з території анексованого Криму.

Як відомо, днями президента Ізраїлю піддали критиці через скандальний виступ у Верховній Раді з приводу роковин трагедії в Бабиному Яру.

27 вересня Реувен Рівлін в українському парламенті заявив, що українці та ОУН були пособниками масових вбивств близько 1,5 мільйона євреїв.

«У Бабиному Яру та інших місцях їх розстрілювали в лісах біля ярів і ровів, зіштовхували в братські могили, багато з пособників злочинів були українцями. І з-поміж них особливо вирізнялися бійці ОУН», – сказав президент Ізраїлю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ