Гройсман
Україна розірвала низку договорів з КНДР та РФ

Кабінет Міністрів України припинив дію Угоди між урядом Корейської Народно-Демократичної Республіки про взаємні поїздки громадян, та з урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі молодіжної політики, повідомляє Укрінформ.

Як зазначила під час виступу заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, дана постанова розроблена «з метою захисту національних інтересів і попередження безперешкодного в’їзду в Україну небажаних осіб, а також з огляду на конфронтаційну політику КНДР щодо непідтримки територіальної цілісності України й фактичну відсутність двосторонніх політичних контактів».

Крім того, уряд припинив дію угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі молодіжної політики. Відповідне рішення було ухвалено одностайно на засіданні Кабміну.

Як зазначив під час виступу міністр молоді й спорту Ігор Жданов, з початком збройної агресії Росії проти України де-факто була припинена будь-яка співпраця його міністерства з відповідними структурами РФ у галузі молодіжної політики.

«Оскільки збройна агресія триває, існує потреба привести фактичне становище до юридичного», – підкреслив Жданов.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ