РФ
Кабмін ухвалить дві постанови у відповідь на санкції Росії

Кабмін 30 грудня ухвалить дві постанови в якості контрзаходів на запровадження Росією ембраґо щодо українських товарів. Одна постанова стосуватиметься заборони ввезення в Україну низки товарів з Росії, друга – запровадження ставок ввізного мита для товарів з РФ. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду, передає УНН.

«Сьогодні Кабінет міністрів України ухвалює дві постанови щодо контрдій проти незаконних дій Російської Федерації. Перша постанова – про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ. І друга постанова – про ставки ввізного мита щодо товарів, що походять з Російської Федерації», – наголосив чинний керівник уряду.

За словами Прем’єра, Президент України 29 грудня підписав зміни до закону «Про зовнішньоекономічну діяльність», який дає можливість Кабінету міністрів вжити подібні контрдії.

Яценюк нагадав, що Президент Росії підписав указ про запровадження заходів проти української економіки. Також, за його словами, Держдума РФ ухвалила рішення про призупинення дії зони вільної торгівлі між Україною та Росією, а також ввела низку додаткових обмежувальних заходів проти українських товарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ