Кабмін затвердив список санкційних товарів із РФ
Кабмін затвердив список санкційних товарів із РФ

М’ясо, сири, цукерки, горілка та сигарети російського виробництва потрапили під заборону в Україні. Кабінет Міністрів 30 грудня затвердив перелік заборонених для ввезення товарів, передають Українські новини.

«Сьогодні Кабмін затвердив 2 постанови, підтримавши пропозицію Міністерства економічного розвитку й торгівлі», – сказала заступник міністра економічного розвитку й торгівлі – торговельний представник Наталія Микольська.

Вона зазначила, що перелік товарів було підтримано урядом у редакції міністерства без внесення будь-яких змін. У тексті постанов прописано, що відповідні санкції набудуть чинності у разі ухвалення обмежень із російської сторони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду обіцяв, що Кабмін 30 грудня ухвалить дві постанови в якості контрзаходів на запровадження Росією ембраґо щодо українських товарів. Одна постанова стосуватиметься заборони ввезення в Україну низки товарів з Росії, друга – запровадження ставок ввізного мита для товарів з РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ