Кабмін затвердив список санкційних товарів із Росії

Кабмін затвердив список санкційних товарів із РФ
Кабмін затвердив список санкційних товарів із РФ

М’ясо, сири, цукерки, горілка та сигарети російського виробництва потрапили під заборону в Україні. Кабінет Міністрів 30 грудня затвердив перелік заборонених для ввезення товарів, передають Українські новини.

«Сьогодні Кабмін затвердив 2 постанови, підтримавши пропозицію Міністерства економічного розвитку й торгівлі», – сказала заступник міністра економічного розвитку й торгівлі – торговельний представник Наталія Микольська.

Вона зазначила, що перелік товарів було підтримано урядом у редакції міністерства без внесення будь-яких змін. У тексті постанов прописано, що відповідні санкції набудуть чинності у разі ухвалення обмежень із російської сторони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду обіцяв, що Кабмін 30 грудня ухвалить дві постанови в якості контрзаходів на запровадження Росією ембраґо щодо українських товарів. Одна постанова стосуватиметься заборони ввезення в Україну низки товарів з Росії, друга – запровадження ставок ввізного мита для товарів з РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ