бойовики
У Донецьку окупанти заарештували «міністра доходів і зборів»

Представник терористичної організації «ДНР» Олександр Тимофєєв, позивний «Ташкент», який називає себе «міністром доходів і зборів» самопроголошеної «Донецької народної республіки», на даний момент заарештований бойовиками. Про це повідомляють Новости Донбасса.

«…Щойно в Донецьку заарештований Олександр Тимофєєв (позивний «Ташкент»), міністр доходів і зборів ДНР. Ті, хто знає внутрішні розклади «республіки», розуміють, що це означає. І, цілком імовірно, це – тільки початок», – йдеться в повідомленні з посиланням на екс-главу «парламенту ДНР», усуненого два місяці тому.

Кадрові чистки у фейковій «республіці» – звичне явище. Бойовики арештовують і розстрілюють один одного, розпускають «міністерства», усувають суперників за сфери впливу.

Блогер Денис Казанський зазначає, що Тимофєєв «ще донедавна здавався незламною фігурою». «Але часи змінюються дуже швидко. Кажуть, у Росії змінився куратор «ДНР» ( Суркова відсторонили), тож тепер полетить чергова партія міністрів», – пише він.

Нагадаємо, в жовтні бойовики терористичного угруповання «ЛНР» побили й заарештували свого «міністра вугільної промисловості» Дмитра Ляміна, який відповідав у Луганську за видобування і продаж вугілля.

Читайте: «ДНР» роззброює та бере в полон своїх бойовиків

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ