111111
Наразі не розголошуються прізвища урядовців, про заміщення яких йдеться

Верховна Рада розгляне окремі кадрові призначення в уряді в січні. Про це заявив 25 грудня лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Впевнений, що якісь рішення не про переформатування уряду, а, я думаю, рішення про заповнення вакансій, потрібно терміново ухвалювати. Далі будемо дивитися щодо інших членів уряду», – сказав він. На його думку, ці питання, ймовірно, парламентарі розглядатимуть на наступному пленарному тижні, наприкінці січня 2016 року.

У свою чергу, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає, що перед парламентом наразі постає нове завдання – провести ротацію в уряді. Про це він повідомив під час брифінгу після ухвалення проекту бюджету на 2016 рік. Однак Гройсман відмовився називати прізвища урядовців, про заміщення яких ідеться. І додав, що це питання в парламентській коаліції наразі не обговорювалося.

Раніше лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявляв, що переформатування Кабінету міністрів можливе у березні-квітні 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що подає у відставку й не працюватиме в Кабміні наступного року. За його словами, важливим моментом щодо Міністерства інфраструктури є «питання справедливої оплати (праці, – ред.) бюрократів».

Нагадаємо, 8 грудня Міністр інформаційної політики Юрій Стець подав у відставку. Свою заяву він показав, звітуючи про діяльність міністерства. Водночас глава МВС Арсен Аваков, який узяв слово після Стеця, розкритикував такий крок міністра: «Юро, працювати треба ще більше. Заявами кидатись зараз зарано».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ